Katilinės aptarnavimas

Katilinė – potencialiai pavojingas statinys, kuriame sumontuotos sudėtingos šilumos generavimo sistemos, procesų valdymo bei reguliavimo įranga. Vykdant šių sistemų priežiūrą, remontą ar techninį aptarnavimą būtinos specialios žinios. Siekiant, kad katilinės bei jos įrenginių veikimas būtų saugus ir efektyvus, būtina užtikrinti, kad šių įrenginių priežiūros, remonto bei techninio aptarnavimo darbus vykdytų tik profesionalūs darbuotojai, įgalioti įrangos gamyklų-gamintojų, apmokyti ir sertifikuoti, turintys specialias žinias tinkamam darbų atlikimui.

katilinės aptarnavimas

Aptarnavimo metu tikrinami šiluminiai procesai, įrangos veikimas, valdymo sistemų sureguliavimas, įvertinama galimų gedimų rizika, atliekamas įrenginių sureguliavimas, kad būtų maksimaliai sumažinti šiluminiai nuostoliai, padidintas įrenginių efektyvumas. Katilinės aptarnavimas ir visi procesai veikia sklandžiai tik tada, kai yra kruopščiai sureguliuoti.

 

Kodėl verta rinktis kvalifikuotą komandą?

  • Aukšta kokybė. Katilinės techninė priežiūra – darbas, reikalaujantis patirties, įgūdžių, specialių žinių, nuolatinio kvalifikacijos kėlimo bei užtikrintų sprendimų nestandartinėse situacijose. Dėl šių priežasčių svarbu jį patikėti žmonėms, kurie išmano savo darbą. Tik savo srities profesionalai darbus gali atlikti nepriekaištingai.
  • Patikimumas. Nekvalifikuota įrenginių priežiūra, netinkamas valdymo sistemų sureguliavimas ar netinkamas įrangos sumontavimas gali padaryti daug žalos. Nepataisomai sugadinama brangi įranga, gamybos prastovos dėl garo tiekimo sutrikimų, dideli šiluminiai nuostoliai ir neefektyvus šilumos generavimo sistemų darbas, tai tik maža dalis galimų problemų. Pasirinkus kvalifikuotus partnerius, tokių nepageidaujamų, finansiškai brangiai kainuojančių situacijų rizika sumažinama iki minimumo.
  • Žinios ir patirtis. Vykdant katilų ir katilinės įrenginių priežiūrą, remontą bei techninį aptarnavimą, būtinos specialios žinios, įgūdžiai bei patirtis. Dirbant šioje srityje neatsiejamas nuolatinis specialisto kvalifikacijos kėlimas ir tobulėjimas. Šios savybės užtikrinamos tik dirbant profesionalų komandoje, kuri orientuota į žinių bei naujovių įsisavinimo skatinimą.
  • Operatyvumas. Neretai pasitaiko katilinėje sumontuotos įrangos gedimų, kuriuos svarbu operatyviai pašalinti. Šiluminės inžinerijos specialistai, pasitelkę visas savo žinias bei įgūdžius, užtikrina, kad visi gedimai būtų pašalinti per trumpiausią laiką, bet kuriuo paros metu.
  • Skubus atsarginių detalių tiekimas. Suprasdami svarbą, operatyviai pašalinti gedimus, ar pakeisti nepatikimai veikiančią įrangą, specialistai visuomet glaudžiai bendradarbiauja su įrangos gamintojais, tokiu būdu užtikrinant plataus asortimento atsarginių detalių sandėliavimą ir skubų jų pristatymą.