Katilinės aptarnavimas

Katilinė – potencialiai pavojingas statinys, kuriame sumontuotos sudėtingos šilumos generavimo sistemos, procesų valdymo bei reguliavimo įranga. Vykdant šių sistemų priežiūrą, remontą ar techninį aptarnavimą būtinos specialios žinios. Siekiant, kad katilinės bei jos įrenginių veikimas būtų saugus ir efektyvus, būtina užtikrinti, kad šių įrenginių priežiūros, remonto bei techninio aptarnavimo darbus vykdytų tik profesionalūs darbuotojai, įgalioti įrangos gamyklų-gamintojų, apmokyti ir sertifikuoti, turintys specialias žinias tinkamam darbų atlikimui.katilinės aptarnavimas

Aptarnavimo metu tikrinami šiluminiai procesai, įrangos veikimas, valdymo sistemų sureguliavimas, įvertinama galimų gedimų rizika, atliekamas įrenginių sureguliavimas, kad būtų maksimaliai sumažinti šiluminiai nuostoliai, padidintas įrenginių efektyvumas. Katilinės aptarnavimas ir visi procesai veikia sklandžiai tik tada, kai yra kruopščiai sureguliuoti.

 

Kodėl verta rinktis kvalifikuotą komandą?

  • Aukšta kokybė. Katilinės techninė priežiūra – darbas, reikalaujantis patirties, įgūdžių, specialių žinių, nuolatinio kvalifikacijos kėlimo bei užtikrintų sprendimų nestandartinėse situacijose. Dėl šių priežasčių svarbu jį patikėti žmonėms, kurie išmano savo darbą. Tik savo srities profesionalai darbus gali atlikti nepriekaištingai.
  • Patikimumas. Nekvalifikuota įrenginių priežiūra, netinkamas valdymo sistemų sureguliavimas ar netinkamas įrangos sumontavimas gali padaryti daug žalos. Nepataisomai sugadinama brangi įranga, gamybos prastovos dėl garo tiekimo sutrikimų, dideli šiluminiai nuostoliai ir neefektyvus šilumos generavimo sistemų darbas, tai tik maža dalis galimų problemų. Pasirinkus kvalifikuotus partnerius, tokių nepageidaujamų, finansiškai brangiai kainuojančių situacijų rizika sumažinama iki minimumo.
  • Žinios ir patirtis. Vykdant katilų ir katilinės įrenginių priežiūrą, remontą bei techninį aptarnavimą, būtinos specialios žinios, įgūdžiai bei patirtis. Dirbant šioje srityje neatsiejamas nuolatinis specialisto kvalifikacijos kėlimas ir tobulėjimas. Šios savybės užtikrinamos tik dirbant profesionalų komandoje, kuri orientuota į žinių bei naujovių įsisavinimo skatinimą.
  • Operatyvumas. Neretai pasitaiko katilinėje sumontuotos įrangos gedimų, kuriuos svarbu operatyviai pašalinti. Šiluminės inžinerijos specialistai, pasitelkę visas savo žinias bei įgūdžius, užtikrina, kad visi gedimai būtų pašalinti per trumpiausią laiką, bet kuriuo paros metu.
  • Skubus atsarginių detalių tiekimas. Suprasdami svarbą, operatyviai pašalinti gedimus, ar pakeisti nepatikimai veikiančią įrangą, specialistai visuomet glaudžiai bendradarbiauja su įrangos gamintojais, tokiu būdu užtikrinant plataus asortimento atsarginių detalių sandėliavimą ir skubų jų pristatymą.

 

VIENI IŠ KATILINĖS APTARNAVIMO KOMPONENTŲ:

Reguliuojantis ventilis

Norint efektyviai sureguliuoti temperatūrą įvairiose sistemose, reikalingas aukštos kokybės ir tvirtas reguliuojantis ventilis. Šis prietaisas padeda palaikyti pastovią temperatūrą tiek atskiruose kambariuose, tiek mišriose sistemose. Tokia detalė pasižymi funkcionalia konstrukcija bei plačiomis pritaikymo galimybėmis, todėl atitinka kiekvieno vartotojo poreikius.

Temperatūros reguliatorius

Tinkama temperatūra suteikia komforto ir patogumo jausmą. Norint ją nesunkiai bei efektyviai sureguliuoti, reikalingas aukštos kokybės temperatūros reguliatorius. Toks prietaisas gali būti montuojamas įvairiose vietose, todėl yra nesunkiai pritaikomas prie skirtingų poreikių. Temperatūros reguliavimo problemos su tokiu įrenginiu sprendžiamos itin sklandžiai.

Balansinis ventilis

Daugiabučiuose ir kitose vietose dažnai susiduriama su netolygiu šilumos pasiskirstymu, kuris mažina patogumo bei komforto jausmą. Norint išspręsti šią problemą reikalingas balansinis ventilis, kuris montuojamas šildymo sistemos grąžinamame vamzdyne. Taip pat toks prietaisas naudojamas siekiant palaikyti optimalią aušinimo sistemų veiklą.

Rutuliniai ventiliai

Šalto, termofikacinio bei karšto vandens srauto sistemos gedimo metu arba siekiant efektyviai kontroliuoti vandens tiekimo bei laistymo sistemose tekančią šalto vandens tėkmę, reikalingi aukštos kokybės, puikiai veikiantys ir ilgaamžiški rutuliniai ventiliai. Tokie prietaisai dažnai naudojami kaip uždaromoji armatūra įvairiose srityse, pavyzdžiui, priešgaisrinėse sistemose.

Srauto stiklai

Skysčio srautui stebėti reikalingi tam pritaikyti, tvirti ir kokybiški srauto stiklai. Šie gaminiai yra nesunkiai prižiūrimi bei pakeičiami, todėl tai universalus pasirinkimas, tinkamas kiekvienam. Tokie indikatoriai aiškiai ir tiksliai rodo įvairių medžiagų srautą. Renkantis stiklus verta atkreipti dėmesį į jų tvirtumą bei dizaino paprastumą, funkcionalumą.

 

UAB „Termolink” įmonėje dirbantys inžinieriai pasirūpins, kad katilinės aptarnavimas būtų atliktas kokybiškai, į gedimus reaguojama operatyviai, visa įranga veiktų sklandžiai, efektyviai bei patikimai.

Mūsų produkcija:

GARO IR VANDENS ŠILDYMO KATILAI